افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تأمین اجتماعی


سیبنا: عضو کمیسیون تلفیق مجلس گفت: اعضا در نشست امروز افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را تصویب کردند.


سیبنا: عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که درآمدهای دولت در لایحه بودجه سال 90 کشور فردا تمام می‌شود، گفت: اعضا در نشست امروز این کمیسیون افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را تصویب کردند.
 
"علی بروغنی" در گفت‌وگو با خانه ملت با بیان این که اعضای کمیسیون تلفیق در نشست عصر امروز (چهارشنبه 17 فروردین) واگذاری سهام شرکت‌های دولتی به بخش خصوصی را در لایحه بودجه سال 90 کشور تصویب کردند، تصریح کرد: کار بررسی درآمدهای دولت در این لایحه فردا (پنج شنبه 18 فروردین) به پایان می‌رسد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی با بیان این که در نشست امروز کمیسیون تلفیق، اعضا واگذاری صندوق تأمین اجتماعی و صندوق بازنشستگی به بخش خصوصی را تصویب کردند، گفت: همچنین در این نشست اعضا واگذاری شرکت‌های دولتی به پیمان‌کاران طرح سرمایه‌گذاری دولت و واگذاری این شرکت‌ها بر اساس صورت وضعیت‌های تأیید شده را تصویب کردند.

وی درباره مصوبه‌های دیگر نشست عصر امروز کمیسیون تلفیق افزود: واگذاری سهام دولتی بخش خصوصی و افزایش حقوق بازنشستگان و مستمری‌بگیران تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی از مصوبه‌های دیگر این نشست بود.

بروغنی اظهار کرد: اعضای کمیسیون تلفیق در نشست عصر امروز خود برنامه فراگیر کمک به اشتغال مسکن و سایر امور حمایتی را در لایحه بودجه سال 90 کشور تصویب کردند.

عضو کمیسیون تلفیق مجلس با بیان این که زمان قانونی این کمیسیون برای تصویب لایحه بودجه سال 90 آخر هفته آینده تمام می‌شود، گفت: تصویب این لایحه در این کمیسیون در زمان قانونی خود تمام می‌شود.

اعضای کمیسیون تلفیق در نشست عصر امروز این کمیسیون بخش درآمدهای دولت در لایحه بودجه سال 90 را بررسی کردند.منتشر شده در تاریخ ۱۳۹۰ چهارشنبه ۱۷ فروردين
کدخبر:7032منبع:تاریخ انتشار:۱۳۹۰ هفدهم فروردينلینک خبر: http://www.sibna.ir/Pages/News-7032.html