۱۳۹۶ يکشنبه ۳۰ مهر | ساعت: 7:53 عصر | 10/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۶ هجدهم فروردين :تاریخ انتشار 48834 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 177062 :بازدید
تولید ۱۶٫۸میلیون تن شمش فولاد
سایت سیبنا: فولادسازان کشور در یازده ماه پارسال بیش از ۱۶٫۸ میلیون تن فولاد خام تولید کردند.

 

 سایت سیبنا:  فولادسازان کشور در یازده ماه پارسال بیش از ۱۶٫۸ میلیون تن فولاد خام تولید کردند.


انجمن فولاد ایران گزارش کرده است : شرکت های فولاد ساز کشور از ابتدای فروردین تا پایان بهمن پارسال ۱۶ میلیون و ۸۳۱ هزار تن فولاد خام تولید کردند که نسبت به رقم مدت مشابه سال ۹۴ برابر (۱۵ میلیون و ۳۱۹ هزار تن)، ۱۰ درصد رشد نشان می دهد.

از این میزان ، ۱۳ میلیون و ۱۳۷ هزار تن توسط «بخش خصوصی شده» و ۳ میلیون و ۶۹۴ هزار تن توسط «بخش خصوصی» تولید شده است.

علاوه بر این در ۱۱ ماه پارسال ۱۶ میلیون و ۵۸۸ هزار تن انواع محصولات فولادی (تیرآهن، کلاف، ورق عریض، میلگرد، ورق گرم، ورق سرد، ورق پوشش دار و غیره) در کشور تولید شد که در مقایسه با میزان تولید مدت مشابه سال ۹۴ (۱۶ میلیون و ۱۱۱ هزار تن)، حاکی از رشد ۳ درصدی است.از آمار یاد شده، ۱۰ میلیون و ۳۶۲ هزار تن با همکاری «بخش خصوصی شده» و ۶ میلیون و ۲۲۶ هزار تن در «بخش خصوصی» تولید شده است.

در این مدت ۳ میلیون و ۲۲۵ هزار تن فولاد خام و یک میلیون و ۶۴۷ هزار تن انواع محصولات فولادی صادر شد که نسبت به مدت مشابه سال ۹۴ (یک میلیون و ۵۵۴ هزار تن شمش و یک میلیون و ۹۶۵ هزار تن محصولات فولادی) به ترتیب ۱۰۸ درصد رشد و ۱۶ درصد کاهش داشته است. همچنین طی ۱۱ ماهه سال ۹۵، ۱۸۷ هزار تن فولاد خام و ۲ میلیون و ۶۱۷ هزار تن انواع محصولات فولادی وارد کشور شد که در مقایسه با آمار مدت مشابه سال گذشته (۱۰۳ هزار تن شمش و ۳ میلیون و ۷۱۴ هزار تن انواع محصولات فولادی) به ترتیب ۸۲ درصد رشد و ۳۰ درصد کاهش یافت. تصویر روز
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: