۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 10:04 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ بيست و سوم اسفند :تاریخ انتشار 48814 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 72035 :بازدید
طرح خدمات و امداد نوروزی سایپا کلید خورد
سایت سیبنا:مدیرعامل امداد خودرو سایپا همزمان با رزمایش نوروزی پلیس راهور از آغاز طرح خدمات و امداد نوروزی 1396 گروه خودروسازی سایپا خبر داد.


سایت سیبنا: مدیرعامل امداد خودرو سایپا همزمان با رزمایش نوروزی پلیس راهور از آغاز طرح خدمات و امداد نوروزی 1396 گروه خودروسازی سایپا خبر داد.

بهزاد پناهی اظهار داشت: طرح امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا از 25 اسفند امسال آغاز می شود و تا 14 فروردین سال آینده به مدت 20 روز ادامه خواهد داشت.

 
وی افزود : همه واحدهای امدادی به سامانه های همراه و موبایلی نوین مجهز هستند و عملکردشان با این سامانه و سایر ابزارهای کنترلی تحت نظارت قرار می گیرد.

پناهی با اشاره به فعالیت بیش از 6500 نفر در طرح امداد نوروزی 96 گروه خودروسازی سایپا ادامه داد : در این طرح علاوه بر خدمات خارج تعمیرگاهی، بالغ بر 450 نمایندگی مجاز با بیش از 4500 نفر ، در سراسر کشور به ارائه خدمات تعمیرگاهی به هموطنان گرامی خواهند پرداخت.

پناهی افزود: امداد خودرو سایپا امسال نیز چون سالهای گذشته در نظر دارد ضمن در نظر گرفتن شرایط راهها و موقعیت جغرافیایی امدادخواه ، میانگین زمان انتظار مشتری را در حد استانداردهای جهانی حفظ کند.

مدیرعامل امداد خودرو سایپا یادآور شد: در طرح خدمات نوروزی سال 96 نیز گروه خودروسازی سایپا خدمات درون تعمیرگاهی ( نمایندگی های مجاز کشیک) و برون تعمیرگاهی ( ناوگان امدادی) به همه خودرودهای تولیدی گروه اعم از خودروهای دوره گارانتی و وارانتی خودرسازهای داخلی و خارجی که دارای اشتراک امداد عمومی شرکت امداد خودرو سایپا هستند ارائه می شود.

همچنین با رایزنی های صورت گرفته خودروهای متفرقه ای که در طول طرح به منظور همکاری مشترک با سیار سازمان ها و نهادهای ذیربط نظیر کمیته عملیات و اجرای مقررات ترافیکی ، کمیته امداد و نجات جاده ای ، ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر کشور فعالیت می کنند در تمامی استان ها، شهرها و جاده های اصلی و فرعی کشور زیرپوشش خدمات امدادخودرو سایپا هستند.

پناهی ؛ فرآیند پشتیبانی از طرح را بسیار منظم ارزیابی کرد و گفت: در زمان 20 روزه  طرح خدمت و امداد نوروزی سال 1396 ده دفتر منطقه ای و 22 انجمن صنفی استانی نمایندگان در بخش کنترل و نظارت بر آن اجام وظیفه خواهند کرد.
 
هموطنان گرامی برای دریافت خدمات امدادی، بیان نظرها و پیشنهادهای خود می توانند در تمام ساعات شبانه روز با شماره 096550 و 84444-021 و همچنین در حوزه های فروش ، خدمات پس از فروش و .... با مرکز امور مشتریان گروه خودروسازی سایپا به شماره تماس 096770 تماس بگیرند و یا به پرتال اینترنتی شرکت به نشانی www.emdadsaipa.ir مراجعه کنند. به گزارش صدا و سیما 

 
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: