۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر | ساعت: 2:01 عصر | 11/25/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ بيست اسفند :تاریخ انتشار 48805 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 390665 :بازدید
انجام مسئولیت های اجتماعی از اولویت های گلدایران است
سایت سیبنا: مراسم معرفی برترین های پروژه LG Global Challenger شب گذشته با حضور هیات داوران و خبرنگاران در تهران برگزار شد.

 

سایت سیبنا: مراسم معرفی برترین های پروژه LG Global Challenger شب گذشته با حضور هیات داوران و خبرنگاران در تهران برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری – تحلیلی تصویر روز در این مراسم دی اس آن ( Mr.Ds Ahn ) مدیر عامل ال جی در ایران اعلام کرد: این پروژه از سال ۱۹۹۵ میلادی ( ۲۲ سال قبل) در کره جنوبی آغاز شده و یکی از موفق ترین پروژه های دانشجویی در این کشور است.

وی اظهارداشت: با برنامه ریزی و هماهنگی های صورت گرفته این پروژه برای نخستین بار در ایران به اجر در آمد که خوشبختانه با استقبال بسیار خوبی روبرو شد.

دی اس آن افزود: این پروژه فرصت مناسبی است برای دیدار دانشجویان ایرانی با تیم ها و اشخاص حرفه ای و صاحب نام جهان.

در ادامه این مراسم حسین تنهایی نایب رییس هیات مدیره شرکت گلد ایران ضمن تبریک به تیم های برنده این پروژه اعلام کرد: بزرگترین افتخار ما در این شرکت خدمت به مردم  و توجه به خواست و سلیقه آنان برای ارایه محصولات مورد نیاز آنان است.

وی تصریح کرد: برای کسب موفقیت باید بدنبال فراگیری علوم مختلف باشیم ، ضمن اینکه علم باید با تجربه نیز همراه شود.

حسین تنهایی اظهارداشت: ما معتقدیم شرکت ها باید همزمان با فعالیت های تجاری به مسایل اجتماعی نیز توجه خاص داشته باشند. وی افزود: از این رو همواره تلاش کردیم در موضوعات و مسایل اجتماعی پیشرو باشیم و به وظایف خود در این بخش نیز بطور جدی عمل نماییم.

وی گفت: در این خصوص دانشگاه گلدایران را تاسیس کردیم. به گفته وی هدف از راه اندازی این مرکز ارتقاء سطح علمی و عملی کارکنان این شرکت برای ارایه خدمات بهتر به مشتریان می باشد.

در ادامه این مراسم دکتر زارعی استاد دانشگاه و از داوران این پروژه LG Global Challenger ضمن قدردانی از مدیران شرکت ال جی و گلدایران در خصوص عمل به مسایل اجتماعی در کشور گفت: اقتصاد جهانی در حال تغییر است ، از این رو شاهد افزایش رقابت در عرصه های مختلف هستیم.

وی در پایان افزود: اقدام مسئولان شرکت ال جی به منظور فراهم سازی این سفر تحقیقاتی برای دانشجویان ایرانی جای تشکر و تقدیر دارد. زیرا این سفر برای کسب بیشتر علوم روز و تجربه دانشجویان بسیار آثاز مثبتی دارد. تصویر روز

حمید طلیمی
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: