۱۳۹۶ پنج شنبه ۲ آذر | ساعت: 5:44 عصر | 11/23/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ هفتم اسفند :تاریخ انتشار 48786 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 946754 :بازدید
رکود بازار مسکن ۴ ساله شد
سایت سیبنا: رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با بیان اینکه بخش مسکن و ساختمان چهارمین سال رکود خود را پشت سر می‌گذارد گفت: در این سیستم انقباضی که دولت بر اقتصاد حاکم کرده باعث شده تا تولید مسکن به شکل قابل توجهی کاهش یابد.

 

سایت سیبنا: رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با بیان اینکه بخش مسکن و ساختمان چهارمین سال رکود خود را پشت سر می‌گذارد گفت: در این سیستم انقباضی که دولت بر اقتصاد حاکم کرده باعث شده تا تولید مسکن به شکل قابل توجهی کاهش یابد.

به گزارش تصویر روز به نقل از فارس ، حسن محتشم در حاشیه چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نما، سازه و تکنولوژی‌های نوین صنعت ساختمان با تاکید بر اینکه بازار مسکن باید در سال ۹۶ نسبت به سال جاری تغییر قابل قبولی داشته باشد، گفت: به نظر می‌رسد سال ۹۶ با استفاده از اجرایی شدن برجام ورود سرمایه‌گذاری خارجی محتمل باشد.

محتشم ادامه داد: در آستانه انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ نمی‌تواند قابل قبول باشد که دولت اقتصاد را به صورت انقباضی پیش ببرد؛ پس انتظار می‌رود برای جلوگیری از جهش قیمت مسکن در سال آینده شاهد تغییرات قابل قبولی در تولید و عرضه بازار مسکن باشیم.

رئیس انجمن انبوه‌سازان استان تهران با بیان اینکه دوره رکود بخش مسکن و ساختمان سال چهارم خود را پشت سر می‌گذارد، گفت: در سیستم انقباضی که دولت در اقتصاد حاکم کرده تولید مسکن به شکل قابل توجی کاهش یافته پس این وضعیت نه تنها خوشایند نیست بلکه جای نگرانی و دغدغه دارد.

وی با تاکید بر اینکه طبق طرح جامع مسکن که از سوی وزارت راه و شهرسازی مطرح شده کشور به سالانه یک میلیون واحد مسکونی نیاز دارد، گفت: در شرایط رکود این نیاز نه تنها انباشته شده است بلکه آمار تولید مسکن زیر ۵۰۰ هزار واحد مسکونی بوده است. تصویر روز
کلیدها , رکود , بازار , مسکن
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: