۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 9:59 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ بيست و هفتم بهمن :تاریخ انتشار 48773 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 39579 :بازدید
مبلمان صبا نشان عالی مشتری مداری را دریافت کرد
سایت سیبنا: مبـلمان صبـا،برترین صادرکننـده سال ۹۴موفق به دریافت نشان عالی مشـتری مداری در اولین اجلاس سراسری رهبران مشـتری مدار شد.اجلاس سراسری رهبران مشـتری مدار دربهمن ماه سال جاری در تهران برگزار شد.
سایت سیبنا: مبـلمان صبـا،برترین صادرکننـده سال ۹۴موفق به دریافت نشان عالی مشـتری مداری در اولین اجلاس سراسری  رهبران مشـتری مدار شد.اجلاس سراسری رهبران مشـتری مدار دربهمن ماه سال جاری در تهران برگزار شد.
 

مجلس شورای اسلامی،شهرداری تهران،وزارت صنعت،معدن و تجارت و شورای عالی مناطق آزاد تجاری و صنعتی از جمله حامیان و مشارکت کنندگان در این اجـلاس به شمارمی روند. این اجلاس با توجه به سیاستـهای ابلاغی برنامه ششـم توسعه مبنی برتدوین و اجرای سند جامـع و نقشـه راه تحول نظام استانداردسازی کشور در راستای سیاستهای کلان دولت در توانمندسازی اقتصاد ملی و در راستای اقتصاد مقاومتی برگزارشده است.

در این اجلاس شرکتهای مختلف صنعـتی،تجاری و خدماتی از سراسرکـشور از نظر مشـتری مداری مورد ممیزی و ارزیابی قرار گرفتـه و شرکـتهای برتر ومنـتخب موفق به دریافت نشـان عالی مشـتری مداری شدند.


فرهاد عزیزی ایرانی مدیرعامل شرکت اقتدار مبلمان صبا در این مراسم در گفت و گو با خبرنگار 
تصویر روز اعلام کرد :مبلمان صبا  با مجموع نیم قرن سابقـه در صنعـت مبلمان اولیـن ارائه دهنـدۀ ضمـانت نامه رسمـی برای مبلـمان بوده و همـواره بالاترین مدت زمان گارانتی و خدمات پس ازفروش را در این صنعت به مشـتریان خود ارائه نموده است. در حال حاضـرکلیه محصـولات صـبا دارای ۳سال گارانتی و۱۲ سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشد.

محمدرضا اقتداری رئیس هیئت مدیره این شرکت نیز در گفت و گو با پایگاه خبری – تحلیلی تصویر روز افزود: صبا درحال حاضر بیش از ۳۰۰ نمایندگی در سراسر کشور داشتـه و علاوه بر سهم قابل توجه در اشتغال زایی و توسعه اقتصاد منطقه خود درحال تکمـیل نهایی زیر ساختـهای لازم برای گستـرش صادرات به بازارهای بین المـللی خصوصاً اروپا و قاره آمریکا می باشد.

صبا همواره خودرا ملزم به رعایـت حقوق مصـرف کنندگان دانسته و مشـتری مداری را یکی از اصـول اساسی در طراحی استراتژیهای بازاریابی خود می داند.

در ادامه بهداد نجفی مدیر بازاریابی این شرکت که به عنوان نماینده صبا در این اجلاس حضور داشت نیز اعلام کرد: محـصولات تولیدی این واحد در راستـای تأمین حداکثر منافع،رضایت خاطر،هم سویی باسلـیقه و تقاضـای مشـتریان طراحی و تولید می گردد. به گفته وی رعایت اصول یاد شده به همراه استفـاده از بهترین مواداولیه و بهره گیری از خطوط تولید استـاندارد موجب افزایش روز افزون تقاضا برای محصولات این شرکت در بازارهای داخل و خارج از کشورشده است.

شایان ذکر است شرکت اقتدار مبلمان صبا در شهرسـتان پردیس واقع شده واز تولید کننـدگان فعال صنعت مبلمان در کشور است.محصـولات تولیدی این شرکت شامل انواع مبلمان برای مصـارف گوناگون خانگی،هتلی،رستـورانی،و نیز سرویس خواب و سایر کالاهای مربوط از این دسته می باشد.

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: