۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 10:03 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ شانزدهم بهمن :تاریخ انتشار 48740 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 584117 :بازدید
تجلیل از پرستاران کمترین قدردانی از زحمات شبانه روزی آنان است
سایت سیبنا: همزمان با سالروز ولادت میلاد حضرت زینب (س) در مراسمی با حضور رئیس بیمارستان میلاد ، از پرستاران این مرکز درمانی تجلیل شد.

 

سایت سیبنا: همزمان با سالروز ولادت میلاد حضرت زینب (س) در مراسمی با حضور رئیس بیمارستان میلاد ، از پرستاران این مرکز درمانی تجلیل شد.

تصویر روز در این مراسم که جمعی از پزشکان و کارکنان این مرکز نیز حضور داشتند ، دکتر فیاض مدیرعامل بیمارستان ضمن تبریک این روز به پرستاران اظهارداشت: تجلیل از پرستاران، کمترین قدردانی از زحمات شبانه روزی این عزیزان است.

وی در ادامه با اشاره به بخشی از بیانات مقام معظم رهبری در خصوص تجلیل از پرستاران تصریح کرد: گروه پرستاری در کنار پزشکان و سایر کارکنان نقش ارزنده ای در نجات ودرمان بیماران ایفاء می کنند.

 در این مراسم که افتخاری مدیرعامل برج میلاد و ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی نیز حضور داشتند ، یاد و خاطره شهدای آتش نشان که در ساختمان پلاسکو جانفشانی کردند گرامی داشته شد.

شایان ذکر است مراسم سالروز ولادت با سعادت حضرت زینب (س) و روز پرستار همه ساله به منظور قدردانی از خدمات شبانه روزی پرستاران توسط روابط عمومی بیمارستان میلاد برگزار می شود که این اقدام قابل تقدیر ، تاثیر مهم و مثبتی در روحیه پرسنل بیمارستان به ویژه پرستاران دارد. تصویر روز

 
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: