۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 9:57 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ پانزدهم بهمن :تاریخ انتشار 48735 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 37802 :بازدید
جلوگیری از ورود مسافران بدون بلیت به قطارهای نوروزی
سایت سیبنا: شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: دارندگان بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

سایت سیبنا: شرکت حمل و نقل ریلی رجا اعلام کرد: دارندگان بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

روابط عمومی رجاء اعلام کرد: خریداران بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند. بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.
 
فروش بلیت قطار نوروز  96، از ساعت 17 روز یکشنبه 17 بهمن ماه 95 به صورت غیر حضوری( اینترنتی و فروش تلفنی 1539) برای همه مسیرها به غیر از مسیر تهران- مشهد آغاز می‌شود. از ساعت 7:30 روز دوشنبه 18 بهمن 95 نیز نیز بلیت قطارهای مسافری همه محورها به غیر از مسیر تهران-مشهد عرضه خواهد شد.

فروش بلیت قطارهای مسیر تهران- مشهد و بالعکس نیز از ساعت 17 روز دوشنبه 18 بهمن ماه به صورت اینترنتی و از ساعت 7:30 روز سه‌شنبه مورخ 19 بهمن 95 در نمایندگی‌های فروش مجاز سراسر کشور انجام می‌شود.

طبق برنامه فوق عرضه بلیت‌ قطارهای نوروز 96 طی 3 روز انجام شده که مربوط به بازه زمانی 25 اسفند 95 لغایت 15 فروردین 96  است. خبرگزاری تسنیم
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: