۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 9:59 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ پانزدهم بهمن :تاریخ انتشار 48730 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 553787 :بازدید
آغاز بازرسی ویژه بازار شب عید
سایت سیبنا: معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران گفت: بازرسی ویژه اتاق اصناف برای بازار شب عید از ۵ روز قبل از اسفند توسط ۳۰۰ بازرس در اکیپ‌های دو نفره آغاز می‌شود.

 

سایت سیبنا: معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران گفت: بازرسی ویژه اتاق اصناف برای بازار شب عید از ۵ روز قبل از اسفند توسط ۳۰۰ بازرس در اکیپ‌های دو نفره آغاز می‌شود.

حسین درودیان درباره اقدامات صورت گرفته برای بازار شب عید اظهار کرد: طرح‌های ویژه برای شب عید داریم که از آن جمله می‌توان به فروش بهاره در 5 نمایشگاه اشاره کرد. در این ایام سعی می‌شود که اصناف آنچه در توان دارد در سطح خیابان و عرضه به مصرف‌کنندگان ارائه دهند.

وی افزود:بازرسی ویژه  اتاق اصناف برای بازار شب عید از 5 روز قبل از اسفند آغاز می‌شود و بازرسان ما برای کنترل بازار این ایام کار خود را شروع می‌کنند.

معاون نظارت و بازرسی اتاق اصناف تهران اظهار داشت: 300 بازرس در سطح بازار و در سطح شهر تهران حضور دارند و بر بازار عرضه به‌صورت اکیپ‌های دو نفره نظارت می‌کنند.

وی تاکید کردید: این اکیپ‌ها قبل از برگزاری نمایشگاه در بازار حضور دارند و 20 اکیپ نیز در نمایشگاه بهاره حضور خواهند داشت.

درودیان همچنین درباره تاثیرات حادثه پلاسکو بر بازار شب عید گفت: بازرسی‌های اتاق اصناف برای کنترل بازار در بخش پوشاک و سایر بخش‌های در حال انجام است. کسبه پلاسکو عمدتاً تولیدکننده پیراهن بودند و تنها بخشی از بازار را بر عهده داشتند، بنابراین مشکلی برای تأمین بازار در این ایام پایانی سال نداریم. خبرگزاری تسنیم 

 

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: