۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 9:54 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ يازدهم بهمن :تاریخ انتشار 48716 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 455390 :بازدید
حذف نرم افزارهای ایرانی از «اپ استور» اپل کلید خورد
سایت سیبنا: شرکت اپل حذف نرم افزارهای نوشته شده توسط استارتاپ ها و توسعه دهندگان ایرانی تحت سیستم عامل آی او اس را از فهرست نرم افزارهای ارائه شده در سامانه «اپ استور» حذف می کند.

 

سایت سیبنا: شرکت اپل حذف نرم افزارهای نوشته شده توسط استارتاپ ها و توسعه دهندگان ایرانی تحت سیستم عامل آی او اس را از فهرست نرم افزارهای ارائه شده در سامانه «اپ استور» حذف می کند.

شرکت اپل حذف نرم افزارهای نوشته شده توسط استارتاپ ها و توسعه دهندگان ایرانی تحت سیستم عامل آی او اس را از فهرست نرم افزارهای ارائه شده در سامانه «اپ استور» حذف می کند.

شرکت اپل در سپتامبر 2016 به صورت محدود، نرم افزار اپ استور را به روی آی پی های ایرانی گشوده بود و به نظر می رسید که به تدریج در حال برداشتن محدودیت های وضع شده علیه کاربران ایرانی است.

بر اساس این گزارش، یک شرکت ایرانی فعال در زمینه تجارت الکترونیک که میلیون ها کاربر دارد، در روزهای اخیر شاهد حذف نرم افزار خود از روی «اپ استور» بوده است.

نرم افزار اپ استور شرکت اپل به صورت رسمی در ایران در دسترس نیست، اما بسیاری از شرکت های ایرانی نرم افزارهای خود را به گونه ای در این نرم افزار به ثبت می رسانند که به نظر برسد از خارج از ایران ثبت شده است تا بتوانند در لیست فروش اپ استور قرار بگیرند.

به علاوه، چند بانک ایرانی دارای نرم افزارهایی تحت سیستم عامل آی او اس هستند که بر روی تلفن های همراه اپل قابل نصب می باشد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از پایگاه اینترنتی تک راسا، بر اساس برآوردها 40 میلیون گوشی تلفن همراه هوشمند در ایران وجود دارد که حدود 6 میلیون آن گوشی های آیفون است.
 
 
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: