۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 10:03 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ بيست و ششم آبان :تاریخ انتشار 48699 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 76407 :بازدید
240 پرواز روزانه در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)
سایت سیبنا: معاون فرودگاه امام خمینی(ره) : پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از 180 پرواز در روز به 240 پرواز افزایش یافته است.

 

سایت سیبنا: معاون فرودگاه امام خمینی(ره) : پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) از 180 پرواز در روز به 240 پرواز افزایش یافته است.

کوروش فتاحی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما با بیان اینکه پروازهای اربعین به نجف روزانه به 30 تا 40 پرواز افزایش یافته است افزود: این روزها اوج پروازهای فرودگاه بین المللی امام خمینی است و روزانه بیش از 30 هزار زائر از این فرودگاه به فرودگاه نجف اعزام می شوند.

وی گفت: مشکلات پروازها به حداقل رسیده است و به جز سه پرواز شب گذشته که با تاخیر انجام شد و این پروازها صبح امروز به مقصد نجف از سر گرفته شد، هیچ تاخیری نداشته ایم.

وی افزود: یکی از دلایل تاخیر پروازها این است که شرکت های هواپیمایی تمام امکاناتشان را بسیج کرده اند تا زوار را به نجف برسانند که طبیعی است که مشکلاتی فنی پیش خواهد آمد.

فتاحی گفت: امسال در ورودی و سالن پرواز موکب روح الله راه اندازی شده است و مسائل و مشکلات زائران در آنجا بررسی و برطرف می شود.

وی افزود: تاکنون موردی از اینکه بلیت فروخته شده باشد و مسافری مراجعه کرده باشد که پرواز وجود خارجی نداشته باشد، گزارش نشده است.

فتاحی گفت: تمام تلاشمان این است که پروازها به موقع انجام شود و از تاخیرها جلوگیری به وجود آید.

وی گفت: مسافران و زائران از جایگاههای مشخص شده در سایت سازمان هواپیمایی کشوری بلیت خریداری کنند تا با مشکل مواجه نشوند. 
وی از مردم خواست براساس ساعت اعلام شده در بلیت ها به فرودگاه مراجعه کنند و عوارض خروجی را در شهر پرداخت کنند.

فتاحی افزود: با وجود اوج پروازها در روزهای اخیر هیچ گونه مشکلی در پروازها به وجود نیامده است و پروازها به موقع انجام شده است.
 

 

تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: