۱۳۹۶ چهارشنبه ۱ آذر | ساعت: 9:53 صبح | 11/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ بيست و پنجم آبان :تاریخ انتشار 48693 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 41161 :بازدید
کاهش مغایرت نازل های عرضه سوخت در پمپ های بنزین
سایت سیبنا: مدیرکل استاندارد استان تهران: میزان انحراف و مغایرت نازل های عرضه سوخت در پمپ های بنزین از 5 درصد در سال 88 به 0.5 درصد کاهش یافته است .

 

سایت سیبنا: مدیرکل استاندارد استان تهران: میزان انحراف و مغایرت نازل های عرضه سوخت در پمپ های بنزین از 5 درصد در سال 88 به 0.5 درصد کاهش یافته است .

مسلم بیات با اشاره به نتایج مثبت بازرسی ، کنترل و نظارت بر نازل های سوخت در جایگاههای عرضه سوخت تهران افزود : با حضور دادستان تهران ، بازپرس و مدیر شرکت پخش فراورده های نفتی استان تهران به صورت سرزده از تعدادی جایگاه عرضه سوخت در مناطقی که دادستان اعلام کرد و مردم شکایت کرده بودند ، بازدید و تعدادی نازل سوخت به صورت اتفاقی ازمون شد که خوشبختانه مغایرتی با استاندارد نداشت.

وی با بیان اینکه به استناد قانون اوزان و مقیاس ها تجهیزات سنجش در داد و ستدهای عمومی باید مورد ازمون دوره ای قرار گیرد ، گفت : هر 3 ماه یکبار سرزده و بدون هماهنگی قبلی با جایگاههای عرضه سوخت ، تمامی نازل ها را مورد ازمون قرار می دهیم . 

بیات با اشاره به اینکه فقط در استان تهران سالانه حدود 20 هزار ازمون روی نازل های سوخت در جایگاههای عرضه سوخت انجام می شود ، افزود : شرکت ملی پخش فراورده های نفتی استان تهران هم ماهانه ازمون های لازم را انجام می دهد که در نهایت این کنترل ها می تواند به بهبود ارائه خدمات در جایگاههای عرضه سوخت کمک کند.

در گفتگوی با خبرگزاری صدا و سیما وی پس از بازدید سرزده از 4 جایگاه عرضه سوخت در سطح شهر تهران گفت : امروز این امادگی را داشتیم که اگر با مورد مشکوک و غیر استاندارد برخورد کنیم ، جایگاه متخلف را با حضور دادستان پلمپ کنیم که خوشبختانه نتایج همه ازمون ها حاکی از استاندارد بودن نازل های سوخت است.

بیات درباره بحث هوا فروشی در جایگاه های عرضه سوخت تصریح کرد : در پمپ های قد یمی احتمال هوا فروشی وجود داشت و در پمپ های جدید به دلیل شناور بودن در مخازن ، تحت هیچ شرایطی هوا وارد سیستم نمی شود و در عمل هوا فروشی در این پمپ ها غیرممکن است.
 
 
 
 
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: