۱۳۹۶ شنبه ۴ آذر | ساعت: 2:02 عصر | 11/25/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ يازدهم مهر :تاریخ انتشار 48542 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 547851 :بازدید
طرح رجیستری موبایل به زودی عملیاتی می‌شود
سایت سیبنا: دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: تنها راه مقابله با قاچاق تلفن همراه ،فراهم کردن زمینه ی ورود قانونی آن است و طرح رجیستری طی روزهای آتی عملیاتی می شود.

 

سایت سیبنا: دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران گفت: تنها راه مقابله با قاچاق تلفن همراه ،فراهم کردن زمینه ی ورود قانونی آن است و طرح رجیستری طی روزهای آتی عملیاتی می شود.


علی اکبر پور احمد نژاد در مصاحبه با رادیو گفت وگو در خصوص اظهارات ریاست اتاق اصناف مبنی بر اینکه تنها %5 از لوازم خانگی کشور قاچاق است خاطر نشان کرد:رقمی که از سوی آقای فاضلی مطرح شده به هیچ وجه مورد تأیید نیست زیرا همه ی ما بعنوان یک شهروند ویترین فروشگاه های لوازم خانگی را می بینیم  و همه چیز کاملا عیان است.

دبیر کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان تهران در خصوص طرح نیمه تمام رجیستری موبایل تصریح کرد:تنها راه مقابله با قاچاق موبایل فراهم کردن زمینه ی ورود قانونی آن است که از طریق اعمال طرح رجیستری امکانپذیر خواهد بود و این طرح طی ایام آتی عملیاتی خواهد شد.

به گزارش تسنیم،  علی اکبر پور احمد نژاد وجود اشکالاتی در این طرح را دلیل به تعویق افتادن آن دانست و اذعان کرد:این طرح را قبلا در قالب آزمایشی و در دل خود اپراتورها اجرایی کردیم و در حال حاضر با کمک سازمان  مخابرات و نیز اپراتورها برآنیم نقاط ایراد این طرح را برطرف کرده و آن را عملیاتی کنیم و به محض عملیاتی شدن این طرح مقوله ی قاچاق تلفن همراه خود به خود از میان برداشته خواهد شد.
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: