۱۳۹۶ يکشنبه ۳۰ مهر | ساعت: 8:00 عصر | 10/22/2017
نسخه چاپی نسخه چاپی ۱۳۹۵ بيست و هفتم شهريور :تاریخ انتشار 48358 :کدخبر
ارسال به دوستان ارسال به دوستان 41626 :بازدید
تأخیر ۷ساعته پرواز تهران ــ نجف ایران‌ایر
سایت سیبنا: در حالی قرار بود پرواز تهران ــ نجف هواپیمایی ایران‌ایر ساعت ۹:۴۵ امروز انجام شود که به‌دلایل نامعلوم قرار است این پرواز با تأخیر حدود ۷ساعته فرودگاه امام خمینی(ره) را به‌سمت فرودگاه نجف ترک کند.

 

سایت سیبنا: در حالی قرار بود پرواز تهران ــ نجف هواپیمایی ایران‌ایر ساعت ۹:۴۵ امروز انجام شود که به‌دلایل نامعلوم قرار است این پرواز با تأخیر حدود ۷ساعته فرودگاه امام خمینی(ره) را به‌سمت فرودگاه نجف ترک کند.


یکی از مسافران پرواز 3417 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران اظهار کرد: تعدادی از مسافران این پرواز ساعت 3 بامداد از قم به فرودگاه امام خمینی(ره) آمده‌اند، اما تاکنون (ساعت 13:05) خبری از انجام پرواز تهران ــ نجف نیست.

وی با بیان اینکه مسئولان ایران‌ایر می‌گویند "پرواز تأخیر دارد و بروید در نمازخانه استراحت کنید"، تصریح کرد:‌ طبق گفته یکی از مسئولان ایران‌ایر در فرودگاه امام خمینی قرار است پرواز ساعت 15:30 دقیقه انجام شود یعنی با حدود 7 ساعت تأخیر.
 
وی با ابراز اینکه هیچ‌کس جوابگوی دلیل این تأخیر نیست، افزود: متأسفانه در جواب اعتراض مسافران می‌گویند که "به شما صبحانه و ناهار داده‌ایم" و منت می‌گذارند.

وی تأکید کرد:‌ هیچ‌کدام از مسافران احتیاجی به ناهار ایران‌ایر ندارند، آنها به‌جای این کارها جواب مردم را بدهند و مسئولیت‌پذیر باشند.خبرگزاری تسنیم،
تا کنون نظری برای این خبر ارسال نشده است
نام:  
پست الکترونیکی:  
نظر شما: