• ایساکو
 • دریافت خدمات امدادی فقط با چند کلیک + توضیح

   
  تصویر روز: مهمترین شاخصه نرم افزار خدمات پس از فروش ایران خودرو موقعیت یابی مشترک است و با این امکان تنها با چند بار لمس صفحه می توانید امدادگر را به محل دقیق خود فرا بخوانید!
   
  به گزارش تصویر روز به نقل از کارپرس، شما با نصب این برنامه از طریق کافه بازار، پلی استور و یا اسکن QR COD قدم اول را برای سلامت خودروی خود بر می دارید. کافیست سری به صفحه  برنامه موبایلی ایساکو بزنید!

  پس از نصب برنامه روی تلفن هوشمند خود می بایست اطلاعات فردی و مشخصات خودروی خود را وارد کنید و بعد از آن با اطمینان خاطر به سفر های درون شهری و برون شهری بپردازید چرا که پس از نصب برنامه موبایلی شرکت ایساکو شما در مواقع لزوم برای اخذ خدمات پس از فروش ایران خودرو به قدم جلوتر خواهید بود!

  با توجه به پوشش سراسری این اپلیکیشن شما می توانید در دورترین نقاط ایران نیز در کمتر از ۱۵ ثانیه موقعیت مکانی خود را از طریق این نرم افزار به مرکز عملیات امدادخودروی ایران گزارش دهید، پس از ثبت درخواست نزدیکترین امدادگر مامور به ارائه خدمات شده و به سمت موقعیت مکانی شما اعزام می‌شود.

   isaco app 02

  تمام این فرآیند را از زمان درخواست تا اعزام امدادگر می توانید از طریق اپلیکیشن لحظه به لحظه مشاهده نمایید، از طرفی پس از ثبت درخواست اپراتورهای مستقر در ساختمان عملیات امدادخودرو با شما تماس گرفته و ضمن تائید صحت درخواست، شما را در روند چگونگی اعزام امدادگر قرار می دهند.

  فقط به چند بار لمس صفحه تلفن نیاز دارید!

  پس از ثبت درخواست نزدیکترین امدادگر به موقعیت مکانی شما فراخوان شده و به سوی شما اعزام می شود. بر اساس آخرین اعلام امداد خودروی ایران میانگین زمان انتظار امداد خواه برای دریافت خدمات امدادی چیزی کمتر از ۲۵ دقیقه خواهد بود! توصیه می کنیم در این ۲۵ دقیقه تماسی با دوستان یا عزیزانتان بگیرید و گپی بزنید! خب این زمان انتظار می تواند یک فرصت برای شنیدن صدای عزیزانتان باشد!

  isaco app 03

  پس از انجام عملیات امداد رسانی تمامی فرآیند امداد در اپلیکیشن توسط امدادگر ثبت می شود و شما در صورت رضایت خدمت دریافتی را تائید می کنید و یا در بخش ثبت تخلفات، شکایات خود را درج نمایید، و با این روش در صورت بروز هرگونه مشکل می توانید از طریق پشتیبانی مرکز تماس ایران خودرو مشکل را مطرح یا پیگری و مرتفع کنید.

  مراقب امداد خودروهای متفرقه باشید

  به این نکته توجه کنید که تعداد محصولات تولیدی ایران خودرو رو به افزایش است و اکثر این خودرو ها برای رفع ایراد نیاز به متخصص دارد، اعتماد به امداد خودرو های متفرقه می تواند هزینه های جبران ناپذیری را در بر داشته باشد، چرا که امدادخودرو ایران ضمن انجام تعمیر خودرو، قطعات تعویض شده توسط امدادگر را گارانتی کرده و صحت قطعات را نیز تائید می کند و این در حالی است که شما با مراجعه به امدادگران متفرقه پس از انجام پروسه تعمیرات بدلیل عدم ثبت رسمی عملیات امدادرسانی امکان پیگیری مجدد و یا ثبت شکایت در خصوص کیفیت قطعه ویا هزینه های ناشی از تعویض قطعات را نخواهید داشت.

  isaco app 01

   

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  چهار − سه =