• ایساکو
 • برنامه‌ای برای واردات خودرو نداریم

  تصویر روز: سرپرست سازمان توسعه تجارت اعلام کرد: با توجه به این‌که خودرو جزو نیازهای ضروری و مصرفی جامعه به‌شمار نمی‌رود، فعلا هیچ برنامه‌ای برای از سرگیری فعالیت سایت ثبت سفارش واردات خودرو وجود ندارد.

  به گزارش ایسنا، محمدرضا مودودی اظهار کرد: خوشبختانه در طول هفته‌های گذشته با موافقتی که از جلسه مشترک و دستورات ارائه شده از سوی معاون اول رئیس جمهوری نهایی شد، مجوز تخلیه گمرکات از تعدادی از خودروهای باقی‌مانده در گمرک صادر شد که البته اجرایی شدن این فرآیند منوط به نهایی شدن تصمیمات در جلسه سران قوا بود که امیدواریم در آینده نزدیک نتایج آن مشخص شود.

  وی ادامه داد: البته تصمیماتی که گرفته شده فعلاً در رابطه با خودروهایی است که قبل از تاریخ ۱۶ مردادماه ۱۳۹۷ وارد گمرک شده است و باید یک برنامه‌ریزی جداگانه‌ای نیز برای خودروهایی که پس از این تاریخ وارد شده‌اند، انجام شود.

  سرپرست سازمان توسعه تجارت درباره امکان از سرگیری فعالیت سایت ثبت سفارش واردات خودرو نیز گفت: با توجه به این‌که کشور در شرایط اقتصادی خاصی به سر می‌برد و ما نیاز داریم که واردات را اولویت‌بندی کنیم، در حال حاضر خودرو جزو اولویت‌های مصرفی مردم به‌شمار نمی‌رود از این‌رو فعلاً برنامه‌ای برای از سرگیری فعالیت سایت ثبت سفارش خودرو پیش‌بینی نشده است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  3 + سیزده =