• ایساکو
 • واگذاری خودرو بدون افزایش قیمت

  تصویر روز: خان کرمی از پیشنهاد واگذاری محصولات پیش فروش شده ایران خودرو بدون افزایش قیمت به مشتریان خبر داد

  به گزارش صدا و سیما، مصطفی خان کرمی که در جمع مشتریان خودرو‌های پیش فروش شده ایران خودرو با بیان اینکه پیشنهادی ارائه کرده ایم تا خودرو‌های که موعد تحویلشان تا ۱۶ دی بوده بدون افزایش قیمت به مشتریان تحویل داده شود ، افزود: اگرچه براساس قانون شرکت ایران خودرو مجاز بود قیمت خودرو‌های پیش فروش شده غیرقطعی خود را تا ۳۰ درصد افزایش دهد، اما پیشنهادی ارائه کردیم تا خودرو‌هایی که موعد تحویل آن‌ها تا ۱۶ دی تعیین شده با قیمت قبل به مشتریان تحویل داده شود.
  وی گفت: حتی اگر برخی از مشتریان با قیمت‌های جدید تکمیل وجه کرده باشند تفاوتی که از آن‌ها گرفته شده به آن‌ها عودت داده خواهد شد.
  خان کرمی افزود: اگرچه این تصمیم زیان‌هایی را برای شرکت ایران خودرو در پی خواهد داشت، اما این خودروساز برای جلب رضایت مشتریان این تصمیم را گرفته است.
  وی با بیان اینکه این پیشنهاد همین امروز به وزارت صنعت، معدن و تجارت ارائه خواهد شد گفت: امیدواریم تا یک هفته آینده این پیشنهاد به تصویب نهایی رسیده و آن را ابلاغ کنیم.
  معاون مدیرعامل ایران خودرو در امور فروش و بازاریابی در مورد تاخیر در تحویل خودرو‌های پیش فروش شده هم گفت: با توجه به مشکلاتی که صنعت خودروسازی در پی تحریم‌ها و برخی مشکلات اقتصادی با آن روبرو شده است این تاخیر‌ها به وجود آمده، اما همه تلاشمان را خواهیم کرد تا خودرو‌ها را هرچه سریعتر به مردم تحویل دهیم.
  خان کرمی از مردم خواست با صبوری بیشتر خودروسازان را یاری کنند تا بتواند به تعهداتشان عمل کنند.
  وی در خصوص برخی از خودرو‌های گروه رنو هم گفت: متاسفانه به دلیل قطع ارتباط رنو با شرکت ایران خودرو تحویل برخی از خودرو‌های این گروه در حال حاضر ممکن نیست و از مشتریان تقاضا کرده ایم نزدیکترین خودرو جایگزین به این خودرو‌ها را از گروه محصولات ایران خودرو انتخاب کنند تا این خودرو‌ها به آن‌ها تحویل داده شود.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  2 × 4 =