• ایساکو
 • پرداخت بسته حمایتی جامعه هدف

  تصویر روز: رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور از پرداخت بسته حمایتی به همه جامعه هدف خبر داد.

  به گزارش صدا و سیما؛ محمدباقر نوبخت در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: براساس سطح بندی و دسته بندی انجام شده، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به پرداخت بسته حمایتی همه جامعه هدف اقدام شده است.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ادامه داد:هم برای کارکنان دولت و هم شاغلان و هم برای کسانی که تحت پوشش نهاد‌های حمایتی و کسانی که بازنشسته تأمین اجتماعی و گروه‌هایی که بیمه شده تأمین اجتماعی هستند با فرض درآمد کمتر از ۳ میلیون تومان در ماه به همه آن‌ها بسته حمایتی داده شده است.
  وی درباره بودجه طرح‌های عمرانی در سال آینده نیز گفت: سال آینده ۶۲ هزار میلیارد تومان منابع در نظر گرفته شده است و برای امسال نیز تاکنون ۳۳ هزار میلیارد تومان پرداخت و حداقل ۵ هزار میلیارد تومان دیگر پرداخت خواهد شد.
  نوبخت افزود: قطعاً امسال میزان پرداخت منابع به طرح‌های عمرانی از سال قبل کمتر نخواهد بود.

  وی گفت: برای سال آینده در دو مسیر سهمیه قرار دادیم ۶۲ هزار میلیارد تومان برای طرح‌های عمرانی و ۶۰ هزار میلیارد تومان از محل تبصره ۱۸ برای تولید و اشتغال پیش بینی شده است.
  رئیس سازمان برنامه و بودجه درباره پرداخت عیدی کارکنان و بازنشستگان دولت افزود: با حقوق بهمن عیدی کارکنان و بازنشستگان پرداخت می‌شود.
  نوبخت همچنین گفت: عدد تعیین شده در بودجه یکی از مبانی آن صادرات یک و نیم میلیون بشکه نفت خام و میعانات گازی است و بخش دیگر مرتبط به قیمت نفت و نرخ تسعیرمی شود که مجموعاً ۱۴۲ هزار میلیارد تومان پیش بینی شده که امکان وصول آن در سال آینده وجود دارد.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  8 + چهارده =