• ایساکو
 • حمایت بانک سپه از فعالان اقتصادی آذربایجان غربی

  تصویر روز: مدیر شعب منطقه آذربایجان غربی گفت: بانک سپه برای کمک به تحقق اهداف اقتصادی دولت مبنی بر رشد تولید و اقتصادی ۲ هزار و ۷۱۰ میلیارد ریال تسهیلات به بخش‌های مختلف اقتصادی استان آذربایجان غربی در هشت‌ماهه سال جاری پرداخت کرد.
  سید علی موسوی ضمن اعلام خبر فوق افزود: پرداخت تسهیلات بانک سپه به فعالان اقتصادی در هشت‌ماهه سال جاری در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۲۰ درصد رشد نشان می‌دهد.
  وی تصریح کرد: از مبلغ کل تسهیلات پرداختی بانک سپه در استان آذربایجان غربی طی هشت‌ماهه نخست سال جاری هزار و ۴۳۰ میلیارد ریال آن به بخش بازرگانی و خدمات، ۵۷۰ میلیارد ریال به بخش مسکن و ساختمان و ۲۵۰ میلیارد ریال آن به بخش‌های، معدن و صنعت کشاورزی اختصاص‌یافته است.

  * افزایش ۳۵ درصدی منابع بانک سپه در استان آذربایجان غربی
  مدیر استان آذربایجان غربی با تأکید بر اهمیت افزایش منابع و تأثیر آن بر بالا رفتن توان تسهیلات دهی بانک برای کمک به تولید، تصریح کرد: منابع بانک سپه در استان آذربایجان غربی از مبلغ ۱۰ هزار و ۳۷۱ میلیارد ریال در پایان آبان سال گذشته به بیش از ۱۳ هزار و ۹۹۹ میلیارد ریال در هشت ماه سال جاری رسید.
  سید علی موسوی به حاکمیت انضباط مالی و رعایت مقررات بانک مرکزی در بانک سپه به‌ویژه در مورد نرخ سپرده‌ها اشاره کرد و گفت: منابع بانک سپه در استان آذربایجان غربی در ۸ ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۳۵ درصد رشد داشت.

  * رشد ۸۰ درصد سپرده‌های ارزان‌قیمت
  موسوی به اعتماد بالای مردم استان آذربایجان غربی به نخستین بانک ایرانی اشاره و خاطرنشان کرد: سپرده‌های ارزان‌قیمت بانک سپه در استان هشت‌ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در بخش سپرده‌های جاری ۷۴ و در سپرده‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز نسبت به مدت مشابه سال قبل ۳۵ درصد افزایش داشت.
  وی اظهار داشت: بانک سپه در راستای کمک به تحقق برنامه‌های دولت مبنی بر حمایت از تولید داخل و کمک به افزایش قدرت خرید اقشار کم‌درآمد اقدام به طراحی کارت اعتباری کرد و در استان آذربایجان غربی تاکنون بیش از ۳۵۷ میلیارد ریال کارت اعتباری توسط این بانک صادرشده است.

  * پرداخت ۳۵۷ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج
  وی به عملکرد مطلوب بانک سپه در اجرای طرح ضربتی تسهیلات ازدواج اشاره کرد و افزود: این بانک ۲ هزار و ۳۱۷ فقره تسهیلات ازدواج از ابتدای سال تا پایان آبان ماه سال جاری در استان آذربایجان غربی پرداخت کرده است.

  * اعطای ۲۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط
  مدیر شعب منطقه آذربایجان غربی ضمن تأکید به‌ضرورت حمایت از تولید و اشتغال، خاطرنشان کرد: بانک سپه برای کمک به تولید و اشتغال در استان، از طرح‌های مولد بخش‌های مختلف اقتصادی حمایت و ۲۱۸ میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های کوچک و متوسط پرداخت کرده است.
  وی افزود: از کل تسهیلات پرداختی به بنگاه‌های کوچک و متوسط در استان آذربایجان غربی ۲۲ میلیارد ریال آن از محل صندوق توسعه ملی تأمین مالی شده است.

  * رتبه اول بانک سپه در توسعه دستگاه‌های خودپرداز استان
  موسوی به توسعه دستگاه‌های عابر بانک سپه در استان آذربایجان غربی در سال جاری اشاره کرد و افزود: در راستای توسعه بانکداری الکترونیک تعداد دستگاه‌های خودپرداز بانک سپه در آذربایجان غربی به ۲۰۱ دستگاه افزایش پیدا کرد و با این تعداد دستگاه عابر بانک رتبه اول را در رشد این دستگاه‌ها در استان به خود اختصاص دادیم.

  * کمک به اقشار آسیب‌پذیر استان
  مدیر شعب منطقه آذربایجان غربی درزمینهٔ پرداخت تسهیلات به اقشار آسیب‌پذیر استان گفت: میزان تسهیلات پرداختی بانک سپه به اقشار آسیب‌پذیر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی در استان آذربایجان غربی در هشت‌ماهه سال جاری ۱۰ میلیارد ریال بود و به سبب این عملکرد مطلوب مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان آذربایجان غربی از بانک سپه قدردانی کرد.

  * کمک به بهسازی و نوسازی مسکن روستایی
  مدیر شعب منطقه آذربایجان غربی درزمینهٔ پرداخت تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن روستایی در استان اظهار داشت: در هشت‌ماهه سال جاری ۵۵۲ مسکن روستایی با تسهیلات ۱۱۶ میلیارد ریالی بانک سپه در استان آذربایجان غربی بهسازی و نوسازی شد.
  موسوی خاطرنشان کرد: بانک سپه در هشت ماه اخیر مبلغ ۹ میلیارد ریال در بخش مسکن خانواده شهدا و ایثارگران اختصاص داده است.

  * نانوایی‌های استان آذربایجان غربی با کمک بانک سپه نوسازی می‌شوند
  مدیر شعب منطقه آذربایجان غربی خاطرنشان کرد: بانک سپه برای کمک به اجرای بهبود وضعیت تولید نان در استان آذربایجان غربی طرح بهسازی و نوسازی نانوایی‌ها را در دستور کار خود قرار داده و تاکنون تعداد قابل‌توجهی از نانوایی‌های استان با تسهیلات ۵ میلیارد ریالی این بانک بهسازی و نوسازی شده است.

  * افزایش ۲۲۰ درصدی فعالیت‌های ارزی
  مدیر شعب بانک سپه منطقه آذربایجان غربی به تجارب چندین دهه بانک سپه در حوزه فعالیت‌های ارزی و حضور موفق در بازارهای بین‌المللی اشاره کرد و افزود: شعب منطقه بانک سپه در استان آذربایجان غربی سال گذشته ۱۹۲ میلیون دلار فعالیت ارزی داشته است و این شعب آماده‌اند برای کمک به توسعه صادرات به فعالان اقتصادی خدمات ارزی ارائه دهد.

  * رشد ۲۰۰ درصدی تراکنش‌های الکترونیکی بانک سپه استان آذربایجان غربی
  موسوی اظهار داشت: تراکنش‌های مالی حساب‌های متمرکز بانک سپه استان آذربایجان غربی در درگاه‌های غیرحضوری در پایان آبان ماه سال جاری نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۲۰۰ درصد رشد نشان می‌دهد.
  وی اضافه کرد: کلیه شعب بانک سپه در استان آذربایجان غربی با تکیه‌بر سابقه و تجربه درخشان خود در حوزه فعالیت‌های ریالی و ارزی آماده ارائه کلیه خدمات به‌تمامی واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی در استان هستند.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بیست + ده =