• ایساکو
 • تاج: گرانی و بیکاری با برد تیم ملی از یاد مردم رفت

  تصویر روز: رئیس فدراسیون فوتبال گفت: با کارلوس کی‌روش تا جام ملت‌ها به توافق رسیده‌ایم و مفاد قرارداد وی بعدا اعلام می‌شود.

   مهدی تاج درباره پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل مراکش گفت: من هم مثل مردم خوشحالم. مردم با این برد بیکاری و گرانی یادشان رفت. ۸۰ میلیون ایرانی از این سربلندی تیم ملی شاد شدند.

  رئیس فدراسیون فوتبال درباره حواشی تیم ملی فوتبال ایران گفت: من هرکسی هرچیزی را گفت می بخشم ولی امیدوارم بعضی مسائل را بپذیرند. کج سلیقگی ها و حرفهای ناروا که برای تیم ملی تهمت است را کنار بگذارند. خیلی ها انتقاد داشتند که انتقادات سازنده بود. من با کی روش صحبت می کردم. او خوشحال بود و می گفت خوشحالم شما سر حال هستید و دوست داشتم کنار تیم ملی باشید.

  تاج تاکید کرد: خوشحالی دیگر کی روش این بود که فدراسیون قبل از برد تیم ملی در جام جهانی و صرفنظر از نتیجه به او پیشنهاد داد. کی روش خودش اینرا اعلام کرد و گفت خوشحالم به من اعتقاد داشتید. به گزارش مهر ، من هم گفتم ما به شما اعتقاد داریم چون تاثیر خوبی در تیم ملی داشته اید.

  وی در خصوص احتمال تمدید قرارداد کی روش تصریح کرد: جمع بندی ما این بود که کی روش می تواند کمک تیم ملی باشد. قبل از سفر تیم ملی به ترکیه تقریبا و همان روز که بنده بستری شدم، تا اذان صبح جلسه ای با او داشتیم که جلسه خوبی بود و به تفاهم رسیدیم. مفاد این قرارداد را بعدا اعلام می کنیم. تا جام ملتها با کی روش ادامه می دهیم.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پنج + 16 =