قیمت کی روش قبل و بعد از جام جهانی

تصویر روز: سر مربی تیم ملی فوتبال ایران در تازه‌ترین اظهارات خود جدایی از تیم ملی فوتبال ایران را قطعی دانست.

کی روش در قرعه کشی جام ملتهای آسیا غایب بود و دلیل این موضوع را بدین شکل اعلام کرد: هنوز معلوم نیست من در تیم ایران بمانم یا خیر و شرکت در قرعه کشی به نوعی بی احترامی بود.

کی روش باز هم در اظهارات اخیر خود اشاره کرد که برای آماده سازی یک تیم ملی باید بازیکنان در اختیار باشند و با این روش بعید می دانم که بتوانم قراردادم را تمدید کنم .

او اشاره کرده است که “باید به نظر تاج رئیس فدراسیون فوتبال به اولویت باشگاه های فوتبال احترام گذاشت و قبول کرد که باشگاه ها از تیم ملی فوتبال مهمتر هستند.

اظهارات چند باره کی روش برای جدایی از تیم ملی فوتبال کم کم به روال عادی تبدیل شده است اما آنچه برای ما مشخص است اینکه کی روش قصد دارد بعد از جام جهانی در اینباره تصمیم بگیرد.به گزارش باشگاه خبرنگاران ، درخشش در جام جهانی می تواند کی روش را برای تمدید قرارداد تشویق و ترغیب کند.

سر مربی پرتغالی تیم ملی فوتبال هر چقدر نسبت به تیم ملی ایران تعصب داشته باشد اما سیاست تمدید قرارداد برای مبلغ بیشتر از کوچکترین ملاحظات یک مربی حرفه ای است.

به هر حال اینبار به احتمال فراوان تاج هم در مورد کی روش کمی فکر خواهد کرد، تمدید بعد از جام جهانی خرج دارد و کی روش هم این را می داند، اگر این مرد پرتغالی هنوز هم مفید است قبل از جام جهانی تمدید کنید.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    14 − شش =