• ایساکو
 • آمار پرداخت تسهیلات توسط بانک توسعه تعاون

  تصویر روز: مدیرعامل بانک توسعه تعاون گفت: از ابتدای سال گذشته تا پایان سال جاری بیش از یکصد و هجده هزار میلیارد ریال تسهیلات به فعالین بخش تعاون پرداخت‌شده است که بخش صنعت و معدن، کشاورزی و خدمات به‌واسطه ظرفیت اشتغال‌زایی بیشترین سهم را به خود اختصاص داده است.

  حجت اله مهدیان رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون بابیان مطلب فوق اظهار داشت: از کل تسهیلات اعطایی در طی دو سال اخیر سهم بخش کشاورزی بالغ‌بر ۱۳۳۹۵ میلیارد ریال، بخش صنعت و معدن ۳۸۲۶۵ میلیارد ریال، بخش مسکن و عمران بالغ‌بر ۴۷۰۵ میلیارد ریال، بخش خدمات بیش از ۱۴ هزار میلیارد ریال و بخش بازرگانی نزدیک به ۶ هزار میلیارد ریال می‌باشد.

  مهدیان با اشاره به عملکرد این بانک در طی سال‌های ۹۵ و ۹۶ در این رابطه خاطرنشان کرد: از مجموع تسهیلات اعطایی در طی سال‌های مورداشاره بیش از ۲۴ هزار میلیارد ریال از تسهیلات تمدید و علاوه بر آن نزدیک به ۱۷ هزار میلیارد ریال از تسهیلات پرداخت‌شده تقسیط گردیده است.

  رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل بانک توسعه تعاون در ادامه گفت: این بانک از ابتدای سال جاری تا پایان اسفندماه موفق به پرداخت بیش از شصت‌وهشت هزار میلیارد ریال تسهیلات به متقاضیان بخش تعاون گردیده است.

  این در حالی است که میزان تسهیلات پرداختی در سال ۱۳۹۵ بالغ‌بر ۵۱ هزار میلیارد ریال بوده است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  پنج − 2 =