• ایساکو
 • بیمه البرز حامی نمایشگاه ” موزه لوور در تهران” شد

  تصویر روز : شرکت بیمه البرز به عنوان تنها شرکت بیمه کشور، حامی نمایشگاه ” موزه لوور در تهران” شد.

  به گزارش تصویر روز به نقل از روابط عمومی بیمه البرز، این شرکت از نمایشگاه ” موزه لوور در تهران” که امروز ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ و به مدت چهار ماه در ایران برگزار می‌شود، حمایت کرد.

  این گزارش حاکی است، ژان ایو لودریان، وزیر امور خارجه فرانسه امروز( دوشنبه ۱۴ اسفند)، نمایشگاه «موزه لوور در تهران» که بیش از پنجاه شاهکار جهانی را در موزه ملی ایران به نمایش می‌گذارد را افتتاح می‌کند.

  این نمایشگاه که نتیجه همکاری بین موزه لوور و موزه ملی ایران و با حمایت مالی شرکت بیمه البرز است، گامی دیگر در چارچوب قراردادی است که بین موزه لوور و سازمان میراث فرهنگی ایران در سفر ژانویه ۲۰۱۶ رییس جمهوری ایران به پاریس به امضا رسید.

  همچنین در این نمایشگاه آثاری چون ” مجسمه پادیمائس با لوح هروس در دست” اثری از مصر باستان قرن چهارم قبل از میلاد مسیح و “مینرو” اثری از قرن دوم بعد از میلاد مسیح که نمونه ای بسیار بارز از مجسمه سازی روم باستان است به نمایش گذاشته می‌شود.

  در مراسم افتتاحیه نمایشگاه ” موزه لوور در تهران” که از ۱۴ اسفند ۹۶ تا ۱۸ خرداد ۱۳۹۷ در موزه ملی ایران برگزار است، ژان لوک مارتینز، رئیس موزه لوور نیز حضور دارد.

   

   

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  5 × 1 =