نوسان قیمت اوراق تسهیلات مسکن

تصویب روز : طبق آمار معاملات هفته گذشته فرابورس، اوراق تسهیلات مسکن با قیمت ۷۳ هزار تومان در این بازار معامله شد.
میانگین وزنی قیمت اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن در هفته گذشته بین ۷۴.۰۰۰ ریال تا ۸۷.۰۰۰ ریال در نوسان بود. در جریان این تغییرات در هفته مذکور در روز شنبه با قیمت ۷۴۲.۷۱۵  ریال شاهد کمترین قیمت و در روز چهارشنبه با قیمت ۸۷۳.۷۲۰ ریال شاهد بیشترین قیمت اوراق حق تقدم استفاده از تسهیلات مسکن بودیم.

همچنین حجم معاملات بازار مسکن در فرابورس بین ۷۴.۵۱۰  تا ۹۳.۹۴۲ فقره در نوسان بود که بیشترین حجم معاملات مربوط به روز یکشنبه و کمترین حجم معاملات در روز شنبه اتفاق افتاد. شایان ذکر است حجم معاملات در هفته مذکور نسبت به هفته قبل از آن با ۷ درصد افزایش همراه بوده است. ضمنا نماد «تسه ۹۶۱۰»  به عنوان آخرین نماد صادره بازار مسکن در آخرین روز فرابورس در هفته گذشته با حجم معاملات ۴۰.۵۳۰ فقره به قیمت ۵۴۲.۷۲۶ ریال رسید.

به گزارش ایبِنا، با توجه به قیمت اوراق ممتاز در هفته گذشته، به منظور دریافت تسهیلات ۶۰ میلیون تومانی از محل اوراق ممتاز در تهران باید «۱۲۰ برگ اوراق ممتاز به قیمت هر برگ در حدود ۷۳۰۰۰ تومان» در حدود ۸.۶۴۰.۰۰۰ تومان اوراق ممتاز خریداری کرد. همچنین برای دریافت تسهیلات ۲۰ میلیون تومانی جعاله می بایست ۴۰ برگ اوراق ممتاز به قیمت حدودا  ۲.۸۸۰.۰۰۰ تومان خریداری کرد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    سه + 9 =