• ایساکو
 • کتاب “مدیریت ریسک اعتباری” در بانک صادرات ترجمه شد

  تصویر روز: ​جلد دوم کتاب “مدیریت ریسک اعتباری” نوشته “آنتونی ساندرز و لیندا آلن”، به همت اداره کل آموزش بانک صادرات ایران و ترجمه کارشناسان این بانک منتشر شد.
  به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، کتاب مذکور در ٢٧۵ صفحه، مباحث مختلفی از جمله راهکار ارزش در معرض ریسک، آزمون بحران مدل های ریسک اعتباری – الگوریتمی مبتنی بر آینده، بررسی بازده تعدیل شده بر حسب مدل های ریسک سرمایه، مشتقات اعتباری و مقررات اعتباری را در ۵ فصل مورد بررسی قرار می دهد.

  در دیباچه این کتاب آمده است: بررسی ها نشان دهنده این واقعیت است که ریسک اعتباری یکی از عمده ترین ریسک های مالی محسوب می شود و اثرات مخرب عدم مدیریت صحیح آن، می تواند مشکلات عدیده ای را در ابتدای امر برای بانک ها و موسسات اعتباری و در مرحله بعد برای کل نظام مالی پدید آورد.

  این کتاب که توسط کارشناسان بانک صادرات ایران از جمله رضا صالحی، رقیه عبداللهی، مریم فلاح، زهرا گرامی امین و مینو میرشجاعی ترجمه شده، مورد توجه مدیران ارشد بانک نیز قرار گرفته به نحوی که حمید تهرانفر، قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره بانک نیز خطاب به مترجمین آن از تلاش آنها در ترجمه این کتاب و نگاه حرفه ای به گسترش فرهنگ واقعی بانکداری قدردانی کرده است.

 • ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  هفده + 10 =