مدیران ارشد ایساکو برای خدمت رسانی بهتر به ایلام رفتند

تصویر روز: تیم بازرسی و نظارت شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو، برای گفتگوی رو در رو با مشتریان و مسئولین نمایندگی‌ها و شناسایی نقاط قابل بهبود و ارائه راهکار، به استان ایلام سفر کردند.

این گروه از مدیران ارشد ایساکو با توجه به تجربه و آگاهی از گلوگاه‌های موجود در شبکه خدمات و قدرت اجرایی و اختیارات خود، این امکان را دارند تا برای نکاتی که باعث بهبود در روند خدمات‌رسانی می‌شوند، راه حل های فوری ارائه کنند.

مقصد این دوره از بازدید شهرهای ایلام، سرآبله و ایوان بوده است و تیم نظارت بر نحوه خدمات‌رسانی شبکه نمایندگی‌های مجاز این استان نظارت به عمل آورده و ضمن آن با مشتریان گرامی حاضر در تعمیرگاه گفتگو کردند و در خصوص موارد مطروحه اقدامات لازم را به کار بستند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ایساکو، در بازنگری استراتژی‌های شرکت، تاکید ویژه‌تری بر نظارت مستقیم به نمایندگی‌های سراسر کشور شده است و تیم‌های نظارتی بازدیدهای مدون و هفتگی از شبکه نمایندگی‌های مجاز را در دستور کار دارند.

هدف از این سفرها تحول در خدمت‌رسانی، افزایش رضایت مشتریان و تسهیل و یکسان‌سازی دسترسی به خدمات در سراسر کشور به خصوص در مناطقی با امکانات کمتر است. انتظار می‌رود، در پایان بازدیدهای هفتگی، میزان رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو به طرز چشمگیری افزایش یابد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    2 × چهار =