معرفی محصولات سایپا در نمایشگاه بین المللی ارومیه

تصویر روز: گروه خودروسازی سایپا دردومین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی- ارومیه حاضر و به ارائه آخرین محصولات و دستاوردهای خود با هدف کسب سهم حداکثری بازار حضور پرقدرت خواهد پرداخت.

در دومین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی- ارومیه که با حضور۱۱۰ شرکت داخلی وخارجی برگزار می شود، گروه خودروسازی سایپا در راستائ ارائه آخرین دستاوردهای خود در فضایی به متراژ ۲۱۰۰ متر مربع محصولات خود را در معرض بازدید عموم قرار خواهد داد.

براساس این گزارش، از گروه خودروسازی سایپا شرکت های؛ سایپا، پارس خودرو، مگا موتور، سایپا دیزل، زامیاد، سایپا سیتروئن، رایان سایپا، سازه گستر و شرکای تجاری گروه سایپا چون سیتروئن، چانگان، رنو، ولوو و … حضور دارند.

شایان ذکر است این نمایش گاه از تاریخ ۱۳ تا ۱۶ تیر ماه ۹۶ از ساعت ۱۷ تا ۲۳ در شهر ارومیه برگزار می شود و گروه خودروسازی سایپا در سالن شماره ۳ پذیرای بازدید کنندگان خواهد بود .

حضور قدرتمند سایپا در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز

گروه خودرو سازی سایپا در چهارمین نمایشگاه بین المللی خودرو استان البرز با آخرین محصولات و دستاورد های خود شرکت می کند.

 گروه خودرو سازی سایپا با محصولات شرکت های سایپا، سایپا- سیتروئن، پارس خودرو و زامیاد و ۱۵ نمایندگی استان البرز، در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز شرکت می کند.

بر اساس این گزارش: گروه سایپا در فضایی بالغ بر ۸۵۰ مترمربع، محصولات خود از جمله سراتو آپشنال، ساندرو استپ وی ، C4 ، ۳۵ CS، خانواده برلیانس (H330 – H320 – H230 – H220) ، آریو تاکسی، ساینا، ریچ ،EADO ، پادرا و درکا را در معرض دید علاقه مندان می گذارد.

این نمایشگاه با هدف ارائه توانایی های صنعت خودرو داخلی و خارجی در بخش های مختلف برگزار خواهد شد.

در چهارمین نمایشگاه خودرو البرز علاوه بر خودروهای سواری ، خودروهای تجاری و سنگین و همچنین موتورسیکلت و دوچرخه را نیز شامل می شود.

علاوه بر آن در بخش های تخصصی میزبان صنایع وابسته همچون خدمات بیمه ، خدمات پس از فروش ، رسانه های خودرویی و طراحی خودرو خواهد بود.

گفتنی است : چهارمین نمایشگاه خودرو البرز ۱۳ تا ۱۶ تیرماه سال جاری در محل موقت نمایشگاه های بین المللی از ساعت ۱۸ الی ۲۳ پذیرای بازدید علاقمنمدان به صنعت خودرو می باشد.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    دو × سه =