ایران خودرو ۵۱ درصد سهم بازار را در اختیار دارد

تصویر روز: ایران خودرو از ابتدای سال تا دهه اول بهمن بیش از ۵۳۰ هزار دستگاه خودرو تحویل مشتریان داده است.

به گزارش صدا و سیما معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو گفت: اجرای طرح های فروش از جمله شیوه مشارکت در تولید موجب شده تا میزان فروش از تولید ایران خودرو بیشتر شود و بتوانیم از سرمایه مشتری با سود مناسب در تولید محصول استفاده کنیم.

مصطفی خان کرمی ، با بیان اینکه تولید و فروش امسال نسبت به سال گذشته رشد چشمگیری داشته است ، گفت : با وجود تعدد و عرضه خودروهای وارداتی، تنوع محصولات ایران خودرو موجب حفظ سهم بیش از ۵۲ درصدی ریالی و سهم تعدادی ۵۱ درصدی تولید ایران خودرو در بازار شده است .

این در حالی است که با عرضه مناسب به دلیل استقبال بازار و مشتریان ، سهم فروش بیشتری نسبت به سایر رقبای موجود در بازار داشته ایم.

خان کرمی علاوه بر تنوع محصولات ، روش های متنوع فروش در کنار افزایش کیفیت محصولات به منظور افزایش رضایت مشتریان را موجب تمایل بیشتر آنان به خرید محصولات ایران خودرو دانست و گفت : طرح های اقساطی، نقدی، مشارکت در تولید، روش های پرداخت منعطف و به انتخاب مشتری و هدایا و تخفیف هایی که برای انواع محصولات درنظر گرفته می شود ، زمینه رضایت مشتریان را فراهم کرده است.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اظهار داشت : سایت اینترنتی ایجاد کرده ایم تا نمایندگی ها به صورت آنلاین درخواست ها و نظر مشتری را درخصوص محصول ارسال کنند و ما بتوانیم براساس نظر مشتری برنامه های خود را پیش ببریم.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    2 × 4 =