راه اندازی سرویس خرید اپلیکیشن از مایکت برای مشترکین رایتل

تصویر روز: سرویس خرید اپلیکیشن از بازار مایکت (Myket) برای مشترکین رایتل با برقراری ارتباط مستقیم با سامانه شارژینگ راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی رایتل، مایکت با همکاری رایتل، به صورت روزانه و در دوره های زمانی مختلف تعدادی اپلیکیشن کاربردی پولی را فقط برای کاربران رایتل به رایگان عرضه میکند.

هم چنین با سرویس مای گارانتی مایکت کاربران میتوانند هر نرم افزار یا بازی را به راحتی خریداری کرده و در صورت عدم رضایت تا یک ساعت باز پس دهند.برای استفاده از این اپلیکیشن مشترکین اندرویدی رایتل میتوانند نرم افزار مایکت را از http://rightel.myket.ir/myket.apk دانلود و نسبت به نصب آن اقدام کنند.

لازم است پس از دانلود مشترک با اینترنت سیم‌کارت رایتل خود وارد مایکت شده و پس از ایجاد حساب کاربری در مایکت، وارد برنامه شده و اَپلیکیشن‌های ویژه رایتلی‌ها را به‌صورت رایگان دریافت کند.

گفتنی است مشترکین میتوانند با مراجعه به قسمت فروشی مایکت، هر اپلیکیشنی را که دوست دارند با اعتماد به سرویس مای گارانتی مایکت خریداری کرده و هزینه آن را از طریق درگاههای متنوع و حتی با امکان کسر از اعتبار سیمکارت رایتل خود پرداخت کنند.

  • دیدگاهتان را بنویسید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    20 + 14 =